Shared posts

22 Aug 15:36

Tiger.Cage.II.1990.1080p.Blu-ray.Remux.AVC.LPCM.2.0-HDT – 18.6 GB

by admin
Rating : 7.0/10 based on 984 user ratings Genres : Action, Comedy, Crime An ex-cop and divorce lawyer team up with a gangster to clear their names after getting involved in a dirty money scheme led by a vicious money launderer, who plans to expand his business an…   Sai hak chin  Tiger.Cage.II.1990.1080p.Blu-ray.Remux.AVC.LPCM.2.0-HDT – 18.6 GB General Filename.......: […]
11 Jan 00:11

Auto Express – 8 January 2020

by Tornado


Auto Express magazine for all the latest news, ‘exhaustive’ product reviews, complete car comparisons, unforgettable deals on new and used cars, motorshow details, brilliant competitions, and so much more; it’s the one-stop read that covers everything a car enthusiast needs to know. Auto Express a weekly magazine adrenaline-fuelled read that incorporates everything you need to know at a fantastic price which can’t be beaten by the shops.

Auto Express – 8 January 2020
English | 84 pages | True PDF | 98.8 MB
Download: UPLOADGiGNiTROFLARERAPiDGATOR

06 Dec 00:51

Jest decyzja Kancelarii Sejmu ws. tajnych list poparcia do KRS

Kancelaria Sejmu, zamiast list poparcia do KRS, przesłała dziś do olsztyńskiego sądu wniosek o uchylenie postanowienia, które wydał 20 listopada sędzia Paweł Juszczyszyn – podał Onet.pl

Czytaj więcej w naTemat.pl
19 Nov 16:59

Przybylski mówi na sesji o odwołaniu dyrektora Teatru Polskiego

by koz
Na pierwszej sesji sejmiku Cezary Przybylski był pytany o odwołanie dyrektora Teatru Polskiego. Powiedział, jaka będzie decyzja.
06 Aug 21:26

Huawei's CPU Turbo: what does it do?

When Huawei announced GPU Turbo there was plenty of misunderstanding of what it does. So, now the company announced CPU Turbo with the Kirin 970-powered Honor Note 10 and there seems to be a similar confusion. The official announcement is very vague, but here's what we have so far - enabling CPU Turbo mode will raise the clock speeds (by an unspecified amount) and will free up RAM. Let's break it down. The Honor Note 10 features a cooling system dubbed "The Nine" - a heat pipe that keeps the chipset running cool. This should help it stay cool and enable the higher clock. That might...

04 Dec 00:27

Wsiadł do autobusu, a skończył w areszcie. Policja zatrzymała 27-latka za... wyjątkowo śmierdzące skarpetki

27-letni mężczyzna nie będzie miło wspominał tej podróży autobusem. Po tym jak zdjął buty i skarpetki, w autobusie rozpętało się piekło. Zdaniem wściekłych pasażerów skarpetki mężczyzny śmierdziały nie do wytrzymania. Sprawa znalazła finał na policji.

Czytaj więcej w naTemat.pl
24 Apr 18:26

Przeganiamy

by Andrzej

Polska przegania Zachod

17 Apr 08:43

Masowy grób na przedmieściach Aten

Na przedmieściach Aten, w miejscu budowy nowej Greckiej Biblioteki Narodowej i Opery Narodowej odnaleziono masowy grób zawierających szczątki 80 mężczyzn. Archeolodzy sądzą, że pochowano tam zwolenników Kylona z Aten, który w VII wieku przed naszą erą próbował dokonać zamachu stanu i przejąć władzę
22 Nov 11:58

73-latek jechał pod prąd. Dzień wcześniej odebrano mu prawo jazdy ... za to samo

by Karolina Błaszkiewicz
Kierowca volkswagena postanowił udać się w podróż autostradą - i to nie przejmując się zasadami ruchu drogowego. Jechał pod prąd do momentu zatrzymania przez policję. Okazało się się, że nie miał przy sobie prawa jazdy, bo mu je odebrano. I to 24 godziny przed zdarzeniem.

Czytaj więcej w naTemat.pl
19 Oct 20:19

Somebodys Gotta Do It S03E04 Prairie Dog Protector 720p HDTV x264-DHD

by saamaan1@yahoo.com (Master)

Season 03 , Episode 04 – “Prairie Dog Protector”
Mike explores the world of prairie dog rescue, spends a night with graffiti artist Banksy in L.A., and makes art on a topless model.

Links: HOMEPAGE – TVRage

Somebodys.Gotta.Do.It.S03E04.Prairie.Dog.Protector.720p.HDTV.x264-DHD
MKV | AC3 CBR | 1.44GB
NFO – Torrent Search – ViP FiLE – UPLOADED – RAPiDGATOR – Uploadable

Somebodys.Gotta.Do.It.S03E04.Prairie.Dog.Protector.HDTV.x264-NoGRP [P2P]
MP4 | AAC VBR | 404MB
NFO – Torrent Search – ViP FiLE – UPLOADED – RAPiDGATOR – Uploadable

21 Sep 23:11

here’s my joy and here’s my sorrow

by vontrompka

2020. islamskie roboty zaszczepione na GMO nadeszły z Rosji i zmuszają bezbronną ludność do blogowania o brukwi. bladz

11 Jun 07:29

Fuck karma!

07 Oct 09:08

VPS:: VPS Cloud - BHS

Typ zgłoszenia: Nagła usterka

Kategoria: Infrastruktura

Status: Zakończone


6.10.2014 19:23

Problem z komunikacją na komponentach sieciowych powoduje spowolnienia w przypadku niektórych instalacji i reinstalacji. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu.

Komentarze:

Data: Tue, 07 Oct 2014 16:45:54 +0200

Zidentyfikowaliśmy przyczynę problemu. Sytuacja powinna stopniowo wracać do normy.

21 Nov 02:17

Generation Bolo

by wo@NOSPAM.gazeta.pl

Emisja „Rambo 2” w telewizji publicznej wzbudziła we mnie nostalgię za kinem akcji lat 80. Poświęcę mu listopadowy ranking od czapy, bo w tej kategorii „Rambo 2” to krul kruluff.

Yushin! Davai davai!

Ma wszystko, czego można oczekiwać po filmie tego gatunku. Drewniane aktorstwo. Nóż i łuk, które się okazują bronią potężniejszą od bazooki czy helikoptera. Scenografię skleconą byle jak i eksplodującą w superfajoskich płomieniach. Statystów ginących tłumnie i wydających z siebie przed śmiercią okrzyki w niezrozumiałym języku, „derka derka!”.

I mamy dwie obowiązkowe postacie. Zdradzieckiego biurokratę w krawacie, którego nie obchodzi nasz bohater ani jego misja (cudowny Charles Napier). Oraz Bola, jak na własny użytek nazywam ten rodzaj „stock charactera”, oczywiście na czesć Bola Bolów, czyli, erm, Bola z „Wejścia smoka”.

Dobry Bolo nie musi mieć żadnych ról mówionych, ale powinien mieć imię - bo jego szef powinien zawołać w jakimś momencie „Bolo!”, żeby na arenę wszedł, erm, Bolo. I był straszny, muskularny, potężny i bezczelnie uśmiechnięty, aż do tej ostatniej sekundy, gdy już zrozumie, że nasz bohater wygra.

Bolo z „Rambo” nazywa się Yushin. Wspaniała jest scena tortur, w której sadystyczny rosyjski oficer przesłuchuje Rambo. Rambo się nie boi - tortury, jak wszystko, robią w tym filmie nieprzekonujące wrażenie, ale gdy po okrzyku „Yushin!” wkracza Yushin, jego groźna mina nawet na Rambo robi wrażenie.


Henriques - pilnuj go!

Nieco niżej w tej kategorii oceniam „Commando”, bo Schwarzenegger jest paradoksalnie lepszym aktorem. Komediowe onelinery („pamiętasz, jak ci obiecałem, że zabiję cię na końcu? skłamałem!”) Arnold rzuca z vis comica, którą nieco później tryskał już w normalnych komediach.
„Rambo” jest śmieszniejszy przez to, że jest drewniany, koturnowy, sztywny i rozpaczliwie na serio. Ale do „Commando” też mam sympatię, choćby dlatego, że tam też był fajny Bolo, mianowicie niejaki Henriques. Wygląda bardzo groźnie i szef szefów każe mu pilnować Arnolda.

A Arnold, jak to Arnold, szast prast i po wszystkim. „Proszę nie budzić mojego kolegi, jest śmiertelnie zmęczony”.

Mustafa! Ucisz ją!

Oczywiście, jeśli chodzi od drewno, to są aktorzy, którzy grają jak drewno. I jest Chuck Norris.

How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could be played by Chuck Norris? A woodchuck would chuck as much wood as a woodchuck would because Chuck Norris could play both the wood and the woodchuck simultaneously.

Jeśli więc „Delta Force” nie jest na pierwszym miejscu mojego rankingu, to tylko dlatego, że nie wiedzieć czemu zaplątał się w nim Lee Marvin. Znaczy, ja się nawet domyślam, dlaczego się zgodził w tym wystąpić, ale to po prostu za dobry aktor na taki film. Każde jego pojawienie się, to zgrzyt. Utrudnia rozkoszowanie się debilizmem fabuły.

Na szczęście z kolei tu był bardzo fajny Bolo, w postaci Mustafy. Krwiożerczego, okrutnego, sadystycznego, psychopatycznego islamisty, o bardzo stereotypowym wyglądzie Araba w kinie klasy B.

I jak zwykle w kinie klasy B, nie grał go chyba Arab. W każdym razie, aktor grający Mustafę nazywał się David Menachem. Derk derk.

Zastanawiam się na ile na porypane poglądy polityczne mojego pokolenia - na naszą histeryczną islamofobię, patologiczną proamerykańskość i neokońskie neolibstwo wpłynęło oglądanie tych filmów z opadniętą z zachwytu koparą?